شعار دادن از پنجره ها و پشت بام ها و نوشتن شعار بر دیوارها و مقابله با نیروهای رژیم

نوشتن و شعار دادن علیه رژیم آخوندی در طول شب از پنجره ها و پشت بام خانه ها ادامه دارد.
با تداوم و تشدید اعتراضات مردم ایران پس از به شهادت رسیدن ژینا (مهسا) امینی، مردم شهرهای ایران و کوردستان شیوه های جدیدی را به اعتراضات خود افزوده و علاوه بر کمپین های خیابانی، شعارنویسی بر دیوارها و اماکن عمومی، را آغاز کردند. شعار مرگ بر دیکتاتور و انبوهی از شعارهای دیگر علیه رژیم از پنجره ها و پشت بام ها تا پاسی از شب به گوش میرسد. این شعارها از سوی کسانی دادە میشود که نمی توانند در خیابان حضور یابند، شعار دادن از پنجره ها و پشت بام ها همزمان با اعتراضت در مقابله با نیروهای رژیمادامه دارد.با تداوم و تشدید اعتراضات مردم ایران پس از به شهادت رسیدن ژینا (مهسا) امینی، مردم شهرهای ایران و کردستان شیوه های جدیدی را به اعتراضات خود افزوده و علاوه بر کمپین های خیابانی، شعارنویسی بر دیوارها و اماکن عمومی، را آغاز کردند. شعار مرگ بر دیکتاتور و انبوهی از شعارهای دیگر علیه رژیم از پنجره ها و پشت بام ها تا پاسی از شب به گوش میرسد.نیروهای سرکوبگر رژیم بسیار ضعیف به نظر می رسند. آخوند غلامحسین محسنی اژەیی رئیس قوه قضائیه رژیم در ویدئویی از خستگی و درماندگی و کم خوابی نیروهای سرکوبگر رژیم می گوید.با افزایش خشم تظاهرکنندگان، تلاش رژیم آخوندی برای تحریف واقعیت در مورد شهید ژینا (مهسا) امینی همچنان ادامه دارد. در همین راستا، فریدون نوحی، یکی از پزشکان معتمد اخوند، علی خامنه‌ای، هفته ی گذشته از سه متخصص قلب خواست که در خصوص پرونده پزشکی ژینا امینی بنویسند که اوعارضه ی قلبی داشته است. لازم به ذکر است فریدون نوحی همسر کبری خزعلی و رئیس بیمارستان قلب رجایی تهران است.با ادامه اعتراضات، محدودیت های اینترنت همچنان ادامه دارداعتراضات گسترده در کردستان و ایران با شلیک مستقیم نیروهای سرکوبگر رژیم حکایت از افزایش تعداد قربانیان دارد. با وجود تهدیدهای سران رژیم، نهادهای قضایی و سرکوبگر، اعتراضات روز یکشنبه ۱۲ شهریور در شهرهای مختلف ایران و کردستان ادامه یافت و روز به روز بر دامنه آن افزوده می شود.تاکنون مجموع شهدا و مجروحان این قیام که در یازدهمین روز،براساس برخی آمار کانون های حقوق بشری دست کم 140 نفر شهید شده اند که اسامی 40 نفر از آنها منتشر شده است.نت‌بلاک که ترافیک اینترنت را در سراسر جهان رصد و گزارش می‌کند، می‌گوید محدودیت‌های اینترنت در ایران همچنان ادامه دارد و خدمات واتس‌اپ، اینستاگرام و اسکایپ به حالت تعلیق درآمده است.سپاه تروریستی پاسداران رژیم همچنان در حال حملات توپخانه ای به اقلیم کردستان است.توپخانه سپاه پاسداران از دو روز پیش منطقه برادوست و اطراف روستاهای بربزین، هورنه، ناوروباران، روستای بن پریز و ده رهولا و چند نقطه دیگر را گلوله باران کردند و خسارات مادی به مزارع روستاییان وارد کرده است.

بر اساس گزارش تشکیلات سازمان خبات، گلوله باران در منطقه کردستان ایران در منطقه دورا میدان شه در نوآوری بیشتر قیام ها نقش دارند.نیروهای سرکوبگر رژیم بسیار ضعیف به نظر می رسند. آخوند غلامحسین محسنی ایژایی رئیس قوه قضائیه رژیم در ویدئویی از خستگی و درماندگی و کم خوابی نیروهای سرکوبگر رژیم می گوید.با افزایش خشم تظاهرکنندگان، تلاش رژیم آخوندی برای تحریف واقعیت در مورد شهید ژینا (مهسا) امینی همچنان ادامه دارد. در همین راستا، فریدون نوحی، یکی از پزشکان معتمد اخوند، علی خامنه‌ای، هفته ی گذشته از سه متخصص قلب خواست که در خصوص پرونده پزشکی ژینا امینی بنویسند که اوعارضه ی قلبی داشته است. لازم به ذکر است فریدون نوحی همسر کبری خزعلی و رئیس بیمارستان قلب رجایی تهران است.با ادامه اعتراضات، محدودیت های اینترنت همچنان ادامه دارداعتراضات گسترده در کردستان و ایران با شلیک مستقیم نیروهای سرکوبگر رژیم ادامه دارد و تعداد قربانیان در حال افزایش است. با وجود تهدیدهای سران رژیم، نهادهای قضایی و سرکوبگر، اعتراضات روز یکشنبه ۱۲ شهریور در شهرهای مختلف ایران و کردستان ادامه یافت و روز به روز بر دامنه آن افزوده می شود.تاکنون مجموع شهدا و مجروحان این قیام که در یازدهمین روز،براساس برخی آمار کانون های حقوق بشری دست کم 140 نفر شهید شده اند که اسامی 40 نفر از آنها منتشر شده است.نت‌بلاک که ترافیک اینترنت را در سراسر جهان رصد و گزارش می‌کند، می‌گوید محدودیت‌های اینترنت در ایران همچنان ادامه دارد و خدمات واتس‌اپ، اینستاگرام و اسکایپ به حالت تعلیق درآمده است.سپاه تروریستی پاسداران ایران همچنان در حال حملات توپخانه ای به اقلیم کردستان است. توپخانه سپاه پاسداران از دو روز پیش منطقه برادوست، روستاهای بربزین، هورنه، ناوروباران، روستای بن پریز و ده رهولا و چند نقطه دیگر را گلوله باران کرد و خسارات مادی به عشایر و مزارع روستاییان وارد کرده است.

بر اساس گزارش تشکیلات سازمان خبات، گلوله باران در منطقه کردستان ایران در منطقه دورا میدان شهرستان اشنویه در یکی از پایگاه‌های سپاه تروریستی پاسداران در نزدیکی کوهستانهای سقر انجام می‌شود.بنا به گزارش های رسیده از سردشت، روز دوشنبه 13 شهریور، محیط شدید امنیتی توسط حکومت در شهر برقرار بود و مزدوران و نیروهای رژیم، شب و صبح به منازل مردم یورش بردند و جوانان، مردان و حتی کودکان را دستگیر و با خود بردند. و به خانواده هایشان توهین میکنند. شب گذشته جاسوسان پاسگاه بریسو وارد خانه ای شدند و پسر 17 ساله ای را دستگیر کردندڕێکه‌وت: 2022-09-27 08:09:44
به‌شی: ( اخبار )

سیاسی